Sila Yolu Hırvatistan Sınır Kapıları Son Durumu

Sıla Yolu 2019
Gümrük Yoğunlukları · Yol Haritaları · Alternatif Sınır Kapıları ve Rotalar · Sila Yolu Haberleri
Sıla Yolu 2019'a Hemen Katıl
Aşağıdaki canlı kameralar Hırvatistan Devleti tarafıından anlık yayınlanmaktadır. Hırvatistan'ın; Sırbistan ile olan Bajakovo - Batrovci, Tovarnik - Sid sınır kapısı, Hırvatistan Dubrava sınır kapısı, Slovenya ile olan Bregana ve Macelj sınır kapılarını 7 gün 24 saat boyunca canlı olarak izleyebilirsiniz. Sila yolu'na çıkacak gurbetçilerimizin molalarda ya da wifi sahibi olduğu herhangi bir benzinlik veya restaurant da, rotasına uygun sınır kapısına bakarak zamandan tasarruf ederek boş sınır kapısına yönelecektir.

Hırvatistan - Sırbistan Sınır Kapısı - Bajakovo Batrovci Canlı İzle

İlk kamera'da ok yönleriyle "HR" işareti Hırvatistan'a girişi gösterirken  2.kamerada ise "SRB" işareti ile Sırbistan'a girişi göstermektedir.

Hırvatistan - Sırbistan Sınır Kapısı - Tovarnik Sid Canlı İzle

İlk kamera'da ok yönleriyle "SRB" işareti Sırbistan'a girişi gösterirken  2.kamerada ise "HR" işareti ile Hırvatistan'a girişi göstermektedir.

Slovenya - Hırvatistan Sınır Kapısı - Bregana Canlı İzle

İlk kamera'da ok yönleriyle "HR" işareti Hırvatistan'a girişi gösterirken hemen altındaki kamera ise "SLO" işareti ile Slovenya'ya girişi göstermektedir.

Slovenya - Hırvatistan Sınır Kapısı - Macelj Canlı İzle

İlk kamera'da ok yönleriyle "HR" işareti Hırvatistan'a girişi gösterirken hemen altındaki kamera ise "SLO" işareti ile Slovenya'ya girişi göstermektedir.

Slovenya - Hırvatistan Sınır Kapısı - Dubrava Canlı İzle

İlk kamera'da ok yönleriyle "HR" işareti Hırvatistan'a girişi gösterirken hemen altındaki kamera ise "SLO" işareti ile Slovenya'ya girişi göstermektedir.

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, yetişkin içerikler, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen ya da yorum yapan Üye/Üyeler’e aittir.
Related Posts
Yorumları Gör
© Copyright 2019 - 2020 Sila Yolu 2019 - All Rights Reserved -