Almanya'dan İstanbul'a Otobüs Seferleri

Sila yolu 2019 haberleri, tüm sınır kapıları canlı izle, vignette 2019 ücretleri, yol durumları anında haberdar olmak için sayfamızı beğenebilirsiniz.
-------------------------------
Yurt dışındaki gurbetçiler, yaz tatilini Türkiye'de geçirmek için bütçesine uygun yolculukları şimdiden araştırmaya başladı. Kendine ait aracı olup o kadar yolu gözü almayanlar, ucuz uçak bileti bulamayıp kendine ait aracıda olmayanlar ya da uzun yol yolculuğunu seven gurbetçilerin ilk tercihi Almanya'dan İstanbul'a otobüs seferleri düzenleyen firmalar oluyor. Almanya'dan Türkiye'ye, birden fazla ülke ve sınır geçerek giden bu firmalar ortalama 32 ile 46 saat süren yolculuk sonrası İstanbul Bayrampaşa Otogarına ulaşmış oluyor. Almanya'dan Türkiye'ye otobüsle gitmek isteyen gurbetçilerin, bu uzun yolculuğun sonunda kimisi için bunaltıcı ve yorucu, kimisi için ise memlekete ulaşmanın verdiği sevinç ile tüm yorgunluğunu unutma hazzı yaşatmaktadır.

Almanya'dan İstanbul'a Otobüs Seferleri ve Bilet Fiyatları

Ulusoy Turizm Almanya ile İstanbul Bayrampaşa otogarı arasında haftanın belirli günleri otobüs seferleri düzenlemektedir. Bu otobüs seferleri günleri şöyledir;
  • Dortmund - İstanbul seferi: İstanbul'dan Almanya'ya otobüs seferleri Çarşamba ve Cuma günleri yapılırken, Almanya'dan İstanbul'a otobüs seferleri Salı ve Cumartesi günleri yapılmaktadır.
  • Münster - Hamburg - Berlin - İstanbul seferi: Almanya'dan Çarşamba ve Cumartesi günleri hareket etmektedir.
  • Lörrach - Stuttgart - Wien İstanbul: İstanbul'dan Almanya'ya Çarşamba ve Cumartesi günleri hareket ederken Almanya'dan Çarşamba ve Cumartesi günleri hareket etmektedir.

Ulusoy Turizm Dortmund - İstanbul Otobüs Seferi

Şehir Hareket Kalkış Süre
Dortmund
Hbf., ZOB Steinstrasse 54 08:00 46 saat
Essen
Hbh. 09:00 45 saat
Duisburg
Hbf., Otto-Keller-Strasse 09:30 45 saat
Düsseldorf
Hbf., Worringer Str. 140 10:00 44 saat
Köln
Flughafen Köln/Bonn 11:00 43 saat
Frankfurt
Hbf.,Südseite, Mannheimer Str. 14:00 39 saat
Mannheim
Hbf.,ZOB Heinrich-von-Stephan-Str. 15:10 38 saat
Karlsruhe
ZOB, Hbf., Südseite 16:10 37 saat
Stuttgart
Airport Busterminal (SAB) 18:00 36 saat
ULM
Fernbushaltestelle 19:15 35 saat
München
ZOB Hackerbrücke 21:15 32 saat

Ulusoy Turizm Münster - Hamburg - Berlin - İstanbul Otobüs Seferi

Şehir Hareket Kalkış Süre
Münster
Parkplatz Hafenstrabe, Frie-Vendt-Str. 07:30 44 saat
Osnabrück
Hbf., Eisenbahnstr., Bussteig Femreisebus 08:30 43 saat
Bielefeld
Station Brackwede, Eisenbahnstr. 42 09:30 42 saat
Hannover
ZOB, Rundestrabe 12 11:00 41 saat
Bremen
ZOB, Breitenweg 12:30 39 saat
Hamburg
ZOB, Adenauerallee 14:00 39 saat
Berlin
ZOB, am Funkturm 18:00 35 saat

Ulusoy Turizm Stuttgart - Wien- İstanbul Otobüs Seferi

Şehir Hareket Kalkış Süre
Lörrach
Busbf./Hbf.Hst.B Fernbuslinien 06:00 42 saat
Freiburg
Hbf. Busbahnhof 07:00 41 saat
Kehl
Bahnhof 08:00 40 saat
Karlsruhe
Hbf.Südseite (hinter d.Bhf.) 09:00 39 saat
Stuttgart
SAB Flughafen 10:15 37 saat
Nürnberg
ZOB, Bhf/am Adcom-Center 13:15 35 saat
Regensburg
Hbf, 14:45 34 saat
Passau
Hbf, 16:45 32 saat
Linz
- 18:45 30 saat
Wien
- 21:30 27 saat

Ulusoy Turizm Almanya Türkiye Otobüs Bilet Fiyatları

Orjinal boyut için tıklayınız.
Ulusoy turizm ile Almanya'dan İstanbul'a otobüs bileti satın almak için tıklayınız.

Alpar Turizm Lindau - Münih - İstanbul Otobüs Seferi

Alpar Turizm, Almanya ile İstanbul Bayrampaşa otogarı arasında haftanın belirli günleri otobüs seferleri düzenlemektedir. Alpar Turizm ile Almanya'dan Türkiye'ye otobüs bileti almak için tıklayınız.

Şehir Varış Ücret
Lindau
İstanbul 110 €
Münih
İstanbul 100 €

Yazıcıoğlu Turizm Dortmund - Münih - İstanbul Otobüs Seferi

Yazıcıoğlu Turizm, haftanın belirli günleri Almanya'dan İstanbul'a otobüs seferleri düzenlemektedir. İstanbul'dan Almanya'ya her Salı, Çarşamba ve Cuma günleri saat 17:00'de, Almanya'dan İstanbul'a her Salı ve Cuma günleri 17:00'de, Cumartesi günleri ise 13:00'te otobüs seferleri düzenlemektedir. Ayrıca Yazıcıoğlu otobüs şirketi Münih'ten Salı ve Cuma günleri 17:00 ile 20:30, Cumartesi günleri ise 15:00 ile 20:30 saatlerinde iki adet otobüs seferi bulunmaktadır.

Yazıcıoğlu Turizm Dortmund - İstanbul Otobüs Seferi ve Bilet Fiyatları

ŞehirKalkışTek YönGid.-Dön.
Dortmund
07:15160 €240 €
Bochum
08:00160 €240 €
Essen
08.30160 €240 €
Duisburg
09:15160 €240 €
Düsseldorf
09:45150 €230 €
Köln
10:45150 €230 €
Bonn
11:15150 €230 €
Frankfurt
13:45140 €220 €
Mannheim
14:55140 €210 €
Karlsruhe
15:55135 €210 €
Stuttgart
17:45130 €200 €
ULM
19:00130 €200 €
München
17:00100 €190 €
München
20:30100 €190 €
Lindau
10:00120 €220 €
Memingen
11:00120 €200 €

İstanbul Almanya otobüs bileti Yazıcıoğlu turizmden satın almak için tıklayınız.

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, yetişkin içerikler, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen ya da yorum yapan Üye/Üyeler’e aittir.
Related Posts
Yorumları Gör
© Copyright 2019 - 2020 Sila Yolu 2019 - All Rights Reserved -