Sila Yolu Otelleri - Sırbistan, Hırvatistan, Macaristan Hotel

Sila Yolu 2022
Gümrük Yoğunlukları · Yol Haritaları · Alternatif Sınır Kapıları ve Rotalar · Sila Yolu Haberleri
Sıla Yolu 2022'ye Hemen Katıl
Avrupa'nın çeşitli ülkelerinden Türkiye'ye sılayolu yolculuğuna çıkan gurbetçiler, yol yorgunluğuna ara vermek, dinlenmek amacıyla Sırbistan, Macaristan ve Hırvatistan gibi Türkiye'ye gidiş ve geliş yönünde, iki istikamet arasında orta bölgede bulunan ülkeleri kapsayarak sıla yolu otelleri yazarak google üzerinden arama yapmaktadır.

Bu aramaların bir çoğunda kullanıcıların karşısına sila yolunda kalınacak oteller çıkmaktadır. Ancak yorumları incelediğimizde ise bu yorumlar; gezginler, günü birlik seyahat edenler ve iş seyahatleri için orada kalan kişilerin fikir ve düşüncelerini içermektedir. Bu sebepten dolayı bu platformlarda gurbetçilerin yazdığı öneri, şikayet ya da tavsiye yorumları elle sayılacak kadar azdır.

Sıla yolu güzergahında gurbetçilerin en çok dikkat ettiği noktalardan bir tanesi güvenliktir. Bundan dolayı her sila yolu güzergahı üzerindeki hotel ya da dinlenme tesislerinde gurbetçilerin durmayacağı aşikardır. Bu sebepten dolayı sosyal medya üzerinde sila yolu hotellerini arayan gurbetçiler çeşitli guruplarda paylaşım yapıyor. Bu paylaşımların altına ise diğer gurbetçilerin o hotel, dinlenme tesisi ya da pansiyon hakkında fikir ve önerilerini sunuyor. Ancak bu paylaşımlar yeni eklenen diğer paylaşımlardan dolayı en altta kaybolup gidiyor ve diğer gurbetçiler aynı yer hakkında bilgi istediğinde yeterli bilgiyi alamıyor ya da daha önce bir kez yorum yapan tekrar o konu hakkında yorum yapmak istemiyor.

Sıla Yolu Otelleri 2020

Sıla yolu hotel Macaristan, Sırbistan, Hırvatistan, Bulgaristan, Makedonya, Yunanistan, Romanya gibi ülkelerdeki hoteller de daha önce konaklamış ve dinlenmiş gurbetçilerin diğer gurbetçilere yorum, fikir ve önerilerini ulaştırmak, öneri ve fikirlerini daha kalıcı hale getirmek ve herkesin tek bir konu altında fikir ve önerilerini iletebilmesi için sila yolu otelleri adında bir platform oluşturduk. Bu platformda otellerin yanında dinlenme tesisleri, benzinlikler, restorantlar gibi sila yolu güzergahı üzerindeki tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz işletmeler eklenmiş olup tüm gurbetçilerin deneyimlerini tek bir platformdan paylaşım yapabilmesi sağlanmıştır.

Bu sunulan platformda özellikle benzin istasyonlarında yaşanan içeriği değiştirilmiş yakıtların aracınıza aktarılması, aracınıza benzin yerine hava basılması ya da kasada nakit ödemek istediğinizde sizden fahiş fiyatlar isteyen benzinlikleri bu platformda bulup ifşa ederek diğer kullanıcıların oradan benzin almamaları yönünde ya da herhangi bir otelde konaklama yaptığınızda uğradığınız hırsızlık olaylarını veya rahatsız olduğunuz konuları ya da tavsiyelerinizi diğer sıla yolu yolcularına yorumlarınızla bilgi sahibi edebilir, bu sayede daha rahat bir silayolu yolculuğu yaşayabilirsiniz.

Sila Yolu Hotel Macaristan

Sıla yolu otelleri Macaristan Family Hotel, gurbetçiler tarafından sıklıkla ziyaret edildiği bilinmektedir. Bu otel Türk işletmetciler tarafından açıldığını ve yabancılık çekmeden hizmet alabileceğinizi yine diğer gurbetçilerin yorumlarına istinaden önerebiliriz. Eğer daha fazla sila yolu otelleri Macaristan güzergahında görmek isterseniz linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sıla Yolu Hotel Sırbistan

Sila yolu otelleri Sırbistan Bosphorus Hotel, gurbetçilerin Sırbistan'da özellikle Belgrad, Aleksinac, Niş ve Pirot üzerinden geçerken kullandığı, işletmecilerinin Türk olduğu bilinmektedir. Bunun yanında Bayburtlunun Yeri, Türkiyem Restaurant gibi bildiğimiz diğer Türk işletmelerinde de konaklama, yeme, içme ve dinlenme gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Eğer daha fazla sıla yolu otelleri Sırbistan rotasında görmek isterseniz linkimize tıklayınız.

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, yetişkin içerikler, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen ya da yorum yapan Üye/Üyeler’e aittir.
Verdiğimiz hizmetleri geliştirmek amacıyla çerezlerden (cookie) faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.
© Copyright 2022 Sila Yolu 2022 - All Rights Reserved - Sila yolu otelleri